To, że każda Panna Młoda chciałaby wyglądać w swojej sukni wyjątkowo nie podlega dyskusji. Tak samo, jak dyskusji nie podlega fakt, że suknię ślubną zawsze należy dobierać do figury. Każdy bowiem krój, każdy fason przystosowany jest do innej figury, podkreślając jej atuty i skutecznie maskując mankamenty.
Moda ślubna zmienia się wraz z każdym nowym sezonem. To, co było modne na wiosnę, zimą zupełnie nie jest już w modzie. Zmianom ulegają wykorzystywane materiały, sposoby zdobienia, czy nawet same fasony. Ale jedno zmianie nie ulega- szycie, które pozwala podkreślić urodę kobiety. Długość sukni, wcięcia, kokardy, kolejne warstwy – to wszystko sprawia, że zawsze można stworzyć suknię idealną. Dlatego też warto przed ślubem odwiedzić salon ślubny i porozmawiać z doradcą, który podpowie, na jaki fason najlepiej w naszym przypadku się zdecydować.

moda ślubna
Jako przykład można podać sylwetkę w kształcie gruszki. Dysproporcje w drobnej górze i obfitszym dole nie wyglądają najlepiej. Ale odpowiednio dobrane suknie ślubne potrafią skutecznie je zatuszować. Są to suknie, które odkrywają ramiona i przyciągają uwagę do dekoltu. Jednocześnie tuszują nieco biodra, między innymi poprzez rozszerzane, rozkloszowane doły.
Masz mały biust? A może bardzo szerokie ramiona? Bez względu na to, jaka jest Twoja figura, projektanci potrafią stworzyć suknię, w której będziesz wyglądała jak prawdziwa księżniczka. Suknię, w której Ty sama będziesz się sobie podobała, a która podkreśli Twoje naturalne piękno i uczyni Cię szczęśliwą.

Krakowski salon sukien ślubnych – marki Fulara & Żywczyk: http://www.fularazywczyk.pl/krakow-cat/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Post Navigation