Prawdopodobnie każdy chciałby dobrze się czuć, mieć świetną kondycję i wyglądać dobrze. Trudno jednak zachować kondycję i być w dobrej formie bez odpowiednich ćwiczeń fizycznych. Niektórzy preferują ćwiczenia w domu lub jogging, ale nie każdy jest w stanie zmotywować się do regularnych treningów. Zawsze znajdzie się coś mniej lub bardziej ważnego do zrobienia, co skutecznie utrudnia zabranie się za ćwiczenia fizyczne. Dla takich osób idealnym rozwiązaniem może być trening personalny na siłowni.

cwicz pod okiem trenera osobistegoJuż samo pójście na siłownię zmusza nas do wyjścia z domu. Ponadto, jeśli wykupi się pakiet zajęć takich jak trening osobisty to świadomość faktu, że się za niego zapłaciło ułatwia podjęcie wysiłku. Inna rzecz, że trener personalny będzie nas zagrzewał i motywował do pracy nad sobą. Profesjonalna siłownia ma na wyposażeniu wiele specjalistycznych urządzeń, dzięki którym można z powodzeniem przeprowadzić ogólnorozwojowy trening.

U niektórych osób pierwsza wizyta na siłowni wywołuje strach i obawy. Boją się, bo nigdy wcześniej nie mieli styczności z ciężarami i profesjonalnym sprzętem. I na to najlepszym rozwiązaniem jest pomoc jaką oferuje trener osobisty. Ten specjalista, obok ułożenia planu ćwiczeń – dodajmy indywidualnego planu, dokładnie wyjaśni krok po kroku jak należy ćwiczyć na każdym dostępnym sprzęcie, by osiągnąć najlepsze rezultaty, jednocześnie nie robiąc sobie krzywdy.

Głównym zadaniem trenera osobistego jest czuwanie nad postępami podopiecznego i motywowanie go poprzez stawianie mu celów do osiągnięcia. Trening personalny dostosowany jest do indywidualnych potrzeb danej osoby i pozwala szybciej osiągnąć założony rezultat przy równoczesnym utrzymaniu wysokiej motywacji i zadowolenia z własnych postępów.

Zaufaj ekspertowi: Tomasz Zieliński – trener osobisty – Kraków – Fitnow.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Post Navigation