Dotychczasowe sposoby oświetlenia salonu czy kuchni, stają się nudne i sztampowe. Smutna lampa świecąca w kącie salonu, czy smętnie wiszący żyrandol pod sufitem w kuchni to bardzo słabe rozwiązanie, jeżeli chce się posiadać nowoczesne i ciekawe wnętrze. Jednym z nowszych rozwiązań na rynku są profile LED, które można dopasować do indywidualnych potrzeb klienta.

profile led
Zarówno wymiary, jak i kształt, czy ilość miejsca na podłączenie świateł LED, są do ustalenia i zaprojektowania na życzenie klienta. Kolorystyka również jest dowolna, jednak klienci najchętniej wybierają kolor srebrny lub złoty. Rozwiązanie to jest także bardzo proste do zainstalowania w domu. W kuchni instaluje się najczęściej profil do taśm LED pod górnymi szafkami, a następnie podłącza się wybrane dowolnie kolory świateł. Jest to idealny sposób na doświetlenie blatów podczas przygotowywania potraw. Profilami można również całkowicie zastąpić tradycyjne oświetlenie. Żaden żyrandol nie będzie już wisiał nad głowami, a stojąca lampa nie zajmie więcej miejsca przy kanapie. Z profilu LED można skorzystać zatem także w salonie. Biorąc pod uwagę fakt, że kształty i kolory są dowolne, można stworzyć profil falowany, w kształcie kwadratu, czy owalu i zainstalować go na przykład przy suficie podwieszanym.

Ogromnym plusem świateł LED jest to, że nie zużywają tyle energii elektrycznej, co zwykła żarówka, a świecą tak samo lub jaśniej. Nastawić się więc można nie tylko na nowoczesne i jasne wnętrze, ale także na niższe rachunki za prąd.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Post Navigation