Gdy myślimy o zasłonach na okna, zwykle do głowy przychodzą nam zwykłe, starodawne kawałki strojnych materiałów. Coraz częściej jednak stawiamy na styl nowoczesny, a nie ten klasyczny, starodawny. Na szczęście nawet według tego stylu możemy zasłonić czymś okna. Nie powinniśmy jednak stawiać na proste, najzwyklejsze żaluzje, które do niedawna można było spotkać w każdym domu. Zamiast tego wybierzmy coś nietypowe, co przy okazji ozdobi nasze okna.

markizy - krakżal wrocławW sklepach z zasłonami sporą popularność zdobyły ostatnio markizy, jak te dostępne we Wrocławiu – krakzalwroclaw.pl/produkty/markizy. Takie markizy spokojnie sprawdzą się zarówno w domach, jak i na niewielkich balkonach. Świetnie przysłonią słońce, a przy tym wpuszczą do pomieszczenia światło.

Dodatkowo oczywiście warto również zamontować inne osłony okienne wewnątrz pomieszczeń, np. w sypialni, kuchni czy łazience, ponieważ markizy jedynie delikatnie przysłonią padające światło. Sypialnię przed wzrokiem sąsiadów możemy osłonić wybierając na przykład mało znane stringi. Takie pasy materiału robią naprawdę niesamowite wrażenie i wyglądają bardzo romantycznie. Będą więc doskonałym dodatkiem do romantycznej, nastrojowej, kobiecej sypialni.

Gdy jednak pragniemy, aby nasze dodatki był naprawdę, bardzo nowoczesne, powinniśmy postawić na prostotę. To właśnie minimalizm jest główną cechą nowoczesności. Gdy więc trzymamy się takich zasad, możemy dobrać do swoich okien rolety rzymskie. To właśnie one będą najbardziej praktyczne. Są również dość proste, dlatego skomponują się z minimalistycznym wnętrzem.

Zasłony okienne nie muszą więc mieć kwiatowych motywów, czy romantycznych kolorów. Obecnie w sklepach znajdują się już bardzo oryginalne żaluzje, w których można dosłownie przebierać. Wystarczy więc dopasować je do konkretnej aranżacji pomieszczenia. Dzięki temu cały dom zyska spójny, harmonijny wygląd.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Post Navigation